رفتن به محتوای اصلی

رابین تک 

رابین تک یکی از شرکت های برتر در زمینه طراحی سایت (اداری، فروشگاهی، شرکتی و...)، سئو (بهینه سازی و افزایش رتبه) سایت، امنیت سایت و طراحی و برنامه نویسی ربات های تلگرامی در استان فارس و شهر شیراز می باشد  که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. رابین تک پیش از این با نام آسیاتک اطلس شیراز فعالیت می نموده و از سال 1393 تاکنون بعنوان نماینده رسمی و کشوری آسیاتک فعال می باشد و در این زمینه نیز مجوز ارائه انواع خدمات آسیاتک از جمله: اینترنت ADSL و وایرلس، تلفن ثابت، هاست و دامنه و سایر محصولات آسیاتک را دارا می باشد. در کنار تمام موارد ذکر شده رابین تک از سال 1395 تاکنون اقدام به ارائه آنتی ویروس های اورجینال با قیمت های اسثنایی نموده است.

با ما تماس بگیرید

ایمیل: info[at]rabintech.com
تلفن: 07136266074 و 07136266084
همراه: 09175859700 و 09032319444
آدرس: شیراز / ابتدای خیابان عفیف آباد / نرسیده به کوچه 1 / طبقه فوقانی آرایشگاه عالیجناب / گروه مهندسی رابین تک

موقعیت مکانی ما

خدمات اينترنت نسل ٤ ثابت (TD-LTE)

TD-LTE را میتوان جدیدترین تکنولوژی و بستر ارائه خدمات اینترنت در دنیا دانست که در حال حاضر یکی از پر سرعت ترین راهکارهای دسترسی می باشد.

این تکنولوژی بر مبنای زمانبندی جهت ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. به این معنا که از یک برنامه زمان بندی برای ارسال و دریافت دیتا استفاده میکند. به بیان دیگر طی یک زمان بندی از پهنای باند برای دریافت و ارسال دیتا استفاده مینماید و داده ها در بازه زمانی مشخص دانلود و در یک بازه دیگر آپلود میشوند.

در آینده بسیار نزدیک با این تکنولوژی کاربر میتواند با دریافت سیم کارت دیتای آسیاتک، از اینترنت پر سرعت این شرکت استفاده نماید. در این تکنولوژی میتوان تا سرعت ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه، امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت را در اختیار کاربر قرارداد.

برای بهره گیری از این خدمات کاربر میتواند با تهیه مودم TD-LTE از هریک از نمایندگی های آسیاتک و نیز دریافت سیم کارت و قراردادن آن در مودم بدون نیاز به تنظیمات پیچیده و به صورت plug and play ، سرویس خود را برقرار سازد.

در راهکار TD-LTE تمامی محدودیت های ارائه سرویس adsl برطرف شده و کاربران میتوانند با بهره گیری از این خدمات از امکانات بی نظیر شرکت آسیاتک استفاده نمایند.از جمله این امکانات استفاده از سرویس های vod و iptv و همچنین دیگر خدمات ارزش افزوده که از سوی آسیاتک می باشد.

زمان ارائه سرویس به همراه تعرفه های مربوط به آن در آینده بسیار نزدیک اعلام خواهد شد و امکان سفارش آن از طریق گروه مهندسی رابین تک بعنوان نماینده رسمی آسیاتک فراهم خواهد بود. 

برگشت به بالا