رفتن به محتوای اصلی

رابین تک 

رابین تک یکی از شرکت های برتر در زمینه طراحی سایت (اداری، فروشگاهی، شرکتی و...)، سئو (بهینه سازی و افزایش رتبه) سایت، امنیت سایت و طراحی و برنامه نویسی ربات های تلگرامی در استان فارس و شهر شیراز می باشد  که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. رابین تک پیش از این با نام آسیاتک اطلس شیراز فعالیت می نموده و از سال 1393 تاکنون بعنوان نماینده رسمی و کشوری آسیاتک فعال می باشد و در این زمینه نیز مجوز ارائه انواع خدمات آسیاتک از جمله: اینترنت ADSL و وایرلس، تلفن ثابت، هاست و دامنه و سایر محصولات آسیاتک را دارا می باشد. در کنار تمام موارد ذکر شده رابین تک از سال 1395 تاکنون اقدام به ارائه آنتی ویروس های اورجینال با قیمت های اسثنایی نموده است.

با ما تماس بگیرید

ایمیل: info[at]rabintech.com
تلفن: 07136266074 و 07136266084
همراه: 09175859700 و 09032319444
آدرس: شیراز / ابتدای خیابان عفیف آباد / نرسیده به کوچه 1 / طبقه فوقانی آرایشگاه عالیجناب / گروه مهندسی رابین تک

موقعیت مکانی ما

مزیت های سرویس پهنای باند اختصاصی آسیاتک:

  •  یکی از مهمترین مزایای سرویس پهنای باند آسیاتک، بهره گیری از سرویس دهندگان متعدد و در نتیجه به حداقل رسیدن قطعی در پهنای باند دریافتی می باشد. استفاده از روشهای پیشرفته مسیریابی مانند BGP باعث گردیده تا کاربر نهایی حتی در صورت قطعی در یکی از مسیرها ، بدون آنکه کوچکترین قطعی احساس نماید به کار خود ادامه دهد.
  • از دیگر مشخصه های سرویس پهنای باند آسیاتک ، استفاده از آخرین استانداردها در راه اندازی Server Room و جدیدترین تجهیزات اعم از APC  UPS   ،Cisco Systems Routers & Switches ،  Diesel Generator  برای حفظ امنیت و پیشگیری از هرگونه قطعی در پهنای باند میباشد.
  •  تمامی سرویس های پهنای باند آسیاتک به راحتی قابلیت ارتقا بر اساس درخواست مشتری را دارا می باشد و تجهیزات مخابراتی مربوط به پهنای باند ظرفیت پشتیبانی و ارتقا به یک سرویس را تا ۲ برابر ظرفیت سرویس مورد استفاده اولیه بدون ایجاد تغییر در تجهیزات سخت افزاری را خواهد داشت. سرویس پهنای باند حداکثر  در طی سه روز کاری (۷۲ساعت) بعد از عقد قرارداد نصب و راه اندازی می گردد.
  • به تعداد مورد نیاز مشترک IP معتبر به صورت رایگان ارائه می گردد.
  • پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز انجام می شود و نرم افزارپشتیبانی فنی (Ticketing System) نیز ارائه می گردد.
  • پهنای باند به طور کاملا” اختصاصی  (Dedicated) می باشد .
  •  نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند و بررسی لینک در اختیار مشترک قرار می گیرد. (MRTG)
  •  با توجه به اینکه شرکت آسیاتک یک مرکز ثبت محلی IP بوده (LIR- Member Of Ripe ) محدوده Valid IP ارائه شده به مشتریان محترم با پروتکل BGP بین دو تأمین کننده اصلی کشور( شرکت ارتباطات زیرساخت و سروش رسانه ) تأمین می شود که با استفاده از پروتکل BGP، برقراری سرویس را به صورت ۲۴ساعته و ۷ روز هفته تضمین می کند.
  •  امکان ثبت اختصاصی IP برای مشتریان آسیاتک با توجه به اینکه این شرکت دارای عضویت سازمان جهانی رایپ ( RIPE ) بوده، مهیا می باشد.

نیاز خود را با ما مطرح کنید

متخصصین ما در اولین فرصت جهت امکان سنجی های لازم ومشاوره حضوری مراجعه کرده و بهترین راه حل را به شما ارائه می‌کنند.

برگشت به بالا